1. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. O godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym przez powódź na południu Polski. Zachęcamy do wsparcia potrzebujących.
 2. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w Sieniawie o godz.700, 1000 i 1800. W Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 1630. Chociaż jest to dzień pracy serdecznie zapraszamy na Mszę św., aby uczcić Matkę Bożą. Na Mszy św. o godz. 1000 modlić się będziemy w intencji dzieci, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej w Wylewie z racji Dnia Patrona Szkoły.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do NSPJ.
 4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy i Grupa Modlitewna, piątek – grupa młodzieżowa.
 5. We czwartek przypada liturgiczne święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów, kleryków i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
 6. We środę w naszej parafii będzie trwała całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Główną intencją jest usilna prośba o nowe powołania kapłańskie i zakonne i za wszystkich powołanych. Prosimy o adorację parafian z poszczególnych rejonów parafii: 8.30-10.00 – Pigany, 10.00-12.00 – Wylewa, 12.00-14.00 – Leżachów, 14.00-16.00 – Dybków, 16.00-18.00 – Sieniawa. Bardzo prosimy o włączenie się w tę nieustanną modlitwę, która trwa w poszczególnych parafiach naszej diecezji.
 7. W najbliższą Niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.
 8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę zawierającą informacje o święceniach diakonatu i kapłaństwa w naszej diecezji oraz sylwetki nowych kapłanów, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 9. Składamy bardzo serdeczne podziękowanie pracownikom Nadleśnictwa Sieniawa, którzy podarowali część swojego deputatu drewna na potrzeby parafii. Równie serdecznie dziękujemy strażakom, którzy pocięli drewno na opał. Potrzebujemy jeszcze pomocy do rozłupania przegotowanego opału.
 10. Gmina Sieniawa organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży rodziców ubezpieczonych w KRUS. Wypoczynek dla każdego uczestnika jest dofinansowany z ubezpieczenia KRUS w kwocie 750 zł. Termin 10-20 sierpnia. Miejsce: w górach – Biały Dunajec i nad morzem – Rzucewo k/Pucka. Bliższe informacje w Referacie Edukacji.
 11. Zapraszamy wszystkich chętnych na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 5–15 lipca. Można pielgrzymować w grupie leżajskiej, przeworskiej lub jarosławskiej. Bliższe informacje na plakatach w gablocie przed kościołem.
 12. Siostry Kanoniczki Ducha Świętego z Leżajska zapraszają dziewczęta szkół średnich i wyższych na rekolekcje. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 13. Pomódlmy się o pomyślność dla naszej Ojczyzny, dziękujmy za opiekę Bożą nad naszym narodem, a także za nowych kapłanów i diakonów naszej diecezji i za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców i pracujących dla naszej parafii…