1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy św. kończy okres Komunii św. wielkanocnej.
  2. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii, modlimy się w intencji wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców.
  3. O godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ, po nim wieczorowa Msza św.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz.700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do Serca Jezusowego.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci i lektorzy.
  6. We środę zakończenie roku szkolnego. O godz. 800 Msza św. dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, a o godz. 930 dla szkól podstawowych. Na tę dziękczynną modlitwę zapraszamy także rodziców i nauczycieli wszystkich szkół. Msza św. na zakończenie roku w przedszkolu Sióstr w poniedziałek o godz. 1600.
  7. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. w Sieniawie: o godz. 700, o godz. 1000 uroczysta Msza św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy i wieczorem o godz. 1600. W Leżachowie i w Piganach równocześnie o godz. 700. Prosimy parafian o przygotowanie ołtarzy: I – parafianie z Dybkowa, II – parafianie z Leżachowa, III – parafianie z Pigan, IV – parafianie z Wylewy. Prosimy rodziców o przygotowanie małych dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia na Boże Ciało i Oktawę. Dzieci z klas III i IV prosimy, aby przyszły na Boże Ciało w strojach komunijnych. Uczestnicząc w procesji eucharystycznej pamiętajmy o stroju godnym takiej uroczystości.
  8. W Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie w Parku Sybiraków o godz. 1900 odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Wstęp wolny.
  9. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  11. Polećmy w modlitwie wszystkich dobroczyńców , ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…