1. Rozpoczęły się wakacje. Dla wielu osób, dla dzieci i młodzieży jest to czas na odnowienie sił fizycznych i duchowych. Pamiętajmy o modlitwie i uwielbieniu Pana Boga przez udział w Niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy małe dzieci, dzieci komunijne i starszych do udziału w procesjach eucharystycznych. Zakończenie oktawy, błogosławieństwo dzieci i wianków we czwartek: w Sieniawie o godz. 1800, w Leżachowie i Piganach o godz. 1630.
  3. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Serca Pana Jezusa, a w sobotę Uroczystość Św. Piotra i Pawła. W sobotę w Cieplicach uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1100.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem godz. 1800. W piątek ze względu na uroczystości odpustowe w Dobrej z udziałem Ks. Abpa, w Sieniawie Msza św. będzie tylko rano. Suma odpustowa w Dobrej o godz. 1700.
  5. Od najbliższej Niedzieli, przez okres wakacji w Niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 900, a w tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku tylko rano o godz. 700.
  6. Zapraszamy do pielgrzymowania fizycznego i duchowego do Częstochowy. Szczegóły są w gablocie przed kościołem.
  7. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  9. Polećmy opiece MB wszystkich wypoczywających na wakacjach i wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii i pracujących dla jej dobra…