1. Przeżywamy czas wakacyjny, urlopowy i pielgrzymkowy – otoczmy modlitwą wypoczywających na wakacjach i pielgrzymujących do Częstochowy, aby odnowili swoje siły fizyczne i duchowe, by nie zapominali o wierności przykazaniom Bożym.
  2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – Niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W dzisiejszą Niedzielę modlitwą i ofiarą złożoną na tacę wspieramy Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  4. Wieczorowa Msza św. o godz. 1600
  5. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku włącznie tylko rano o godz. 700. W sobotę rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. W czasie wakacyjnym nie będzie Mszy św. w tygodniu w kościołach filialnych.
  6. W tym tygodniu we środę rano odprawimy  nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a we czwartek nabożeństwo do bł. Augusta. Jutro  przypada wspomnienie św. Jana z Dukli- patrona naszej archidiecezji, a w czwartek  św. Benedykta – patrona Europy.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego. Polecamy także  czasopismo Miłujcie się.
  8. W tym roku przypada 100 – lecie powstania Policji Państwowej. Z tej okazji 21.07. 2019r. w niedzielę odbędzie się w Sieniawie Święto Policji, którego obchody rozpoczną się Mszą św. o godz. 900 a uroczysty apel odbędzie się na sieniawskim rynku.
  9. W modlitwie adoracyjnej prośmy o potrzebne łaski dla dzieci i młodzieży, dla pielgrzymów, dla wspólnoty seminaryjnej i dla wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii…