1. Dzisiaj wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  2. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku włącznie tylko rano o godz. 700, w sobotę rano i wieczorem o godz. 1800.
  3. We środę rano odprawimy nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. We czwartek po rannej Mszy św. odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania w Kościele za wstawiennictwem bł. Augusta. Po adoracji ucałowanie relikwii błogosławionego.
  5. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 900 modlić się będziemy w intencji policjantów i pracowników policji z racji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. Po Mszy św. odbędzie się uroczysty apel na rynku przed urzędem M i G.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny, polecamy także czasopismo Miłujcie się.
  7. W przyszłą Niedzielę przypada III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  8. W ostatnim czasie w kościele św. Jana Chrzciciela zamontowano prospekt organowy, a w dzwonnicy zostało pomalowane pomieszczenie dla zmarłych. W otoczeniu tutejszej świątyni trwają prace przy przebudowie, wykończeniu u upiększeniu kapliczki MB Pocieszenia.
  9. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00. Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami.
  10. Pomódlmy się w intencji pielgrzymujących do sanktuariów maryjnych wypoczywających na wakacjach, za dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii, i polećmy wszystkie osobiste intencje…