1. Dzisiaj w naszej wspólnocie gościmy ks. Marka Typrowicza dyrektora Domu Rekolekcyjnego w Ustrzykach Górnych, który wygłosi Słowo Boże i będzie prosił o wsparcie materialne tego wyjątkowego dzieła.
 2. Trwają wakacje i czas urlopowy. Dla wielu osób, dzieci, młodzieży i dorosłych jest to czas na odnowienie sił duchowych i fizycznych. Pamiętajmy o modlitwie i uwielbieniu Pana Boga przez udział w Niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
 3. Dzisiaj w Radawie o godz. 1200 odpust parafialny ku czci św. Anny.
 4. Msze św. w tygodniu w Sieniawie: od poniedziałku do czwartku tylko o godz. 700, w piątek i w sobotę o godz. 700 i o 1800.
 5. W środę rano odprawimy nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
 7. W czwartek po rannej Mszy św. odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania w Kościele za wstawiennictwem bł. Augusta. Po adoracji ucałowanie relikwii błogosławionego.
 8. Tradycyjnie jak co roku 2 sierpnia (w piątek), o godz. 430wyruszy Dekanalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Pocieszenia w Leżajsku. Dla tych, którzy nie mogą pielgrzymować pieszo, będzie zorganizowana możliwość dotarcia autokarami. Autobusy będą podstawione pod kościołem w Sieniawie o godz. 900. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej formie modlitwy.
 9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. Spowiedź w kościołach filialnych w czwartek przed Mszą Świętą o godz. 1630. W piątek w Sieniawie od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź I piątkowa. Ze względu na pielgrzymkę w czwartek od godz. 900 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 10. W niedzielę wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, patrona kapłanów, w modlitwie polecajmy wszystkich duszpasterzy, a szczególnie proboszczów.
 11. Odpust w Piganach ku czci św. Maksymiliana odbędzie się 11 sierpnia o godz. 1200; natomiast nasz Parafialny ku czci NMP Wniebowziętej 15 sierpnia o godz. 1200.
 12. Starosta przeworski serdecznie zaprasza na „XIII Powiatowe Święto Chleba” organizowane na terenie parku przy Muzeum w Przeworsku w dniu 04 sierpnia (w niedzielę) na godz. 1500. Uroczystość rozpocznie się Mszą Św. o godz. 1500 w Bazylice pw. Ducha Świętego w Przeworsku. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy.
 13. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 14. Polećmy opiece MB naszą Ojczyznę, wszystkich wypoczywających na wakacjach, wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii oraz pracujących dla jej dobra, módlmy się również o trzeźwość…