1. Dzisiaj od 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa i Akcję Katolicką, o godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  2. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę o godz. 700i 1800. W piątek Msza św. tylko o godz. 700. Pół godziny przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi przed uroczystością odpustu parafialnego. Zachęcamy parafian, aby w stanie łaski uświęcającej przeżyć uroczystość ku czci naszej Patronki NMP.
  3. W najbliższy czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – odpust parafialny. Msze św. w Sieniawie: o godz. 700, Uroczysta Suma Odpustu Parafialnego o godz. 1200 połączona z poświęceniem wieńców, ziół i kwiatów. Wieczorowa Msza św. o godz. 1600. W Leżachowie Msza św. o godz. 800, w Piganach o godz. 1000. Uroczystość odpustowa w Piganach przeżywana jest dzisiaj. Suma o godz. 1200.
  4. Wraz z mieszkańcami całej gminy będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony przeżywając Dożynki Gminne na Wylewie. Msza Święta 25 sierpnia w naszym kościele o godz. 1500 zamiast Mszy z godz. 1600.
  5. W przyszłą Niedzielę przypadnie III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.
  7. Stowarzyszenie „Kibic z sercem” serdecznie zaprasza całe rodziny na III Charytatywny Piknik Rodzinny, który odbędzie się dzisiaj na stadionie w Sieniawie. Początek o godz. 1400. Podczas pikniku zbierane będą datki na rehabilitację Piotrka Capłap. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Działalność Stowarzyszenia godna pochwały, a cel dzisiejszego pikniku bardzo szlachetny. Serdecznie prosimy o wsparcie tej działalności, która uczy nas wszystkich pięknych życiowych postaw.
  8. W modlitwie prośmy o owocne przeżycie odpustów w parafii, o trzeźwość naszych rodzin oraz za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii.