1. Dzisiaj III niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone na fundusz remontowy.
  2. W dniu dzisiejszym w Adamówce odpust parafialny z sumą o godz. 1200.
  3. Msze święte w tygodniu o godz. 700, w sobotę dodatkowo o godz. 1800. W niedzielę Msza święta dziękczynna dożynkowa o godz. 1500, zamiast Mszy o godz. 1600.
  4. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
  5. Po zakończeniu uroczystości odpustu parafialnego składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom, którzy swoim zaangażowaniem i obecnością podczas liturgii przyczynili się do uświetnienia tej Uroczystości. Bardzo wielu parafian skorzystało z sakramentu pokuty i mogło zyskać łaskę odpustu, dając piękne świadectwo zrozumienia istoty tego parafialnego święta. Dziękujemy za taką postawę i za ofiary złożone podczas tej uroczystości. Bóg zapłać.
  6. Stowarzyszenie „Kibic z sercem” składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę wzięli udział w III Rodzinnym Pikniku Charytatywnym. Wydarzenie to przyczyniło się do umocnienia więzi rodzinnych i było okazją do wsparcia leczenia Piotrka Capłap. Na ten cel zebrano kwotę 16551 zł. Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom pikniku za postawę służby i pomocy wobec bliźnich.
  7. W modlitwie do MB polećmy wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…