21 niedziela zwykła – 25.08.2019r.

 1. Dzisiaj o godz. 1500 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory rozpoczynająca Dożynki Gminne, po Mszy św. dalsza częśc uroczystości przy remizie w Wylewie. Serdecznie zapraszamy.
 2. Jutro przypada Uroczystość MB Częstochowskiej . Msza św. w Sieniawie o godz. 700. Zapraszamy parafian, aby uczcić MB. O godz. 1700 w Czercach uroczystość odpustowa.
 3. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek tylko rano o godz. 700 , w sobotę rano o godz. 7 00 i wieczorem o godz. 1800.
 4. W przyszłą Niedzielę będziemy gościć S. Klarę, która 30 lat temu założyła w naszej parafii wspólnotę modlitewną ADPDCz. Zapraszamy na Sumę wszystkich członków tej wspólnoty, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie z Siostrą w sali parafialnej na Skarpie. Bardzo prosimy o pomoc osobom starszym z tej wspólnoty w dotarciu do świątyni i na spotkanie.
 5. W przyszłą niedziele uroczystośc odpustowa w parafii Manasterz, suma o godz. 1200.
 6. Czytajmy prasę katolicką. Polecamy dzisiejszą Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Czasopismo Miłujcie się.
 7. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom z ubiegłej III – Niedzieli miesiąca i z uroczystości Odpustowej. W kopertach i na tacę na fundusz remontowy zebrano 12000zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Dyrektor Przedszkola Sióstr Służebniczek zaprasza rodziców na spotkanie organizacyjne we wtorek 27 sierpnia na godz. 1600.
 9. Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Sieniawie zaprasza rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 27sierpnia na godz. 1400.
 10. Drodzy Parafianie! W minionym tygodniu nastąpiła zmiana Księży Wikariuszy w naszej parafii. Ks. Paweł Hałas będzie pracował w Krośnie w parafii św. Wojciecha, a ks. Mariusz Mul w parafii Rogi k. Krosna. Składamy im serdeczne podziękowanie za kapłańską pracę w naszej wspólnocie i prosimy o modlitewne wsparcie w ich życiu i dalszej posłudze. Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii ks. Mirosława Barana, który przybył do nas z Bud Łańcuckich i ks. Łukasza Majchrowskiego z kolegiaty Jarosławskiej. Wspierajmy ich modlitwą i życzliwością, aby owocnie posługiwali w naszej wspólnocie. Równie serdecznie witamy w naszej parafii S. Katarzynę Cesarz, która będzie pracowała w Przedszkolu Sióstr.
 11. Pomódlmy się w intencji S. Katarzyny, w intencji byłych i obecnych Księży Wikariuszy i w intencji wszystkich dobroczyńców naszej parafii……..