24 Niedziela zwykła –15.09.2019r.

 

  1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza mediów katolickich.
  2. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?”.
  3. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Leżachowie. Msza św. o godz.. 1200.
  4. Wieczorowa Msza św. w Sieniawie o godz. 1600 .
  5. Przeżywamy III- Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone są na cele remontowe. Polecamy w modlitwie wszystkich ofiarodawców.
  6. Msze św. w tygodniu: rano o godz.700 i wieczorem o godz. 1800   . We czwartek Msze św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630.
  7. We środę przypada święto św. Stanisława Kostki.. Na wieczorową Mszę św. zapraszamy dzieci i młodzież, by pomodlić się do swojego patrona.
  8. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM. Na wieczorowa Mszę św. w piątek zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie naszej parafii: DSM, ministrantów, lektorów, scholę, młodzież Focolare, WKCh, AK, Stowarzyszenie Civitas Chrystiana, a także młodzież klas 6, 7 i 8, która przeżywa formację przed bierzmowaniem. Wspólną modlitwą rozpoczniemy nowy rok formacji.
  9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką : Niedzielę i Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci; Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  10. Polecajmy w modlitwie MB, która jest wzorem słuchania i rozważania Słowa Bożego wszystkich parafian , wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty , oraz wszystkie intencje które kryją się w naszych sercach……