25 Niedziela zwykła – 22.09.2019r.

 1. Wieczorowa Msza św. w Sieniawie o godz. 1600.
 2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 . Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
 3. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM, piątek – spotkanie młodzieży RAM a także uczniowie klas VI – spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem, sobota – uczniowie klas VII – formacja przed bierzmowaniem.
 4. W czwartek na wieczorową Mszę  św. zapraszamy chłopców, którzy chcieliby powiększyć grupę ministrantów naszej parafii.
 5. Również w czwartek na wieczorową Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy wszystkich rodziców dzieci komunijnych.
 6. Bardzo serdecznie zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę Róż Różańcowych do Krosna. Zapraszamy wspólnoty Róż Różańcowych a także inne osoby. Wyjazd w najbliższą sobotę o godz. 700 z parkingu przy kościele. Koszt wyjazdu 30zł. Zapisy w zakrystii. Prosimy o zabranie krzesełek.
 7. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, czasopismo Miłujcie się, Czytajmy prasę katolicką, by bardziej świadomie przeżywać naszą wiarę.
 8. Firma Gers Dobry Słuch zaprasza na bezpłatne badania słuchu, które odbywają się w każdy czwartek w przychodni MedicDor u P. doktora Brzozowskiego.
 9. Dominik i Kornelia Dudek składają bardzo serdeczne podziękowanie za ofiary złożone do puszek na odbudowę zniszczonego domu. Zebrano 11184zł i 10 euro. Dominik i Kornelia dziękują również za modlitwę, pamięć i duchowe wsparcie w tym trudnym doświadczeniu. Bóg zapłać.
 10. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III niedzielę miesiąca. Zebrano 5700 zł . Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 11. Polećmy w modlitwie wszystkich dobroczyńców naszej parafii, oraz młodzież akademicką i wspólnotę seminaryjną, która niedługo rozpocznie nowy rok nauki i formacji…..