26 Niedziela zwykła – 29.09.2019r.

 

  1. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Dąbrowicy w parafii Kolonia Polska. Uroczysta suma o godz. 1200.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 . Od wtorku wieczorowa Msza św. będzie połączona z nabożeństwem różańcowym. Serdecznie zachęcamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku. Tych, którzy nie mogą wspólnie modlić się na różańcu w kościele, zachęcamy do odmawiania tej modlitwy w rodzinach. Dzieci ze Szkoły Podstawowej po nabożeństwie różańcowym otrzymywać będą obrazki, które wkleją do zeszytu z katechezy. Modlitwa różańcowa w kościołach filialnych o godz. 16.00
  3. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH , wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM i ADPDCz, piątek – młodzież RAM.
  4. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1530. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1530 i adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. W sobotę wieczorem nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
  5. Przyszła Niedziela to I Niedziela miesiąca- Niedziela adoracyjna, po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, czasopismo Miłujcie się.
  7. Polećmy w modlitwie  wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii, a także młodzież akademicką i  wspólnotę seminaryjną i wszystkie nasze osobiste intencje…..