27 Niedziela zwykła – 6.10.2019r.

 

 1. Przeżywamy dzisiaj I niedzielę miesiąca – niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 3. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe, a po nim wieczorowa Msza św.
 4. Jutro na wieczorowej Mszy św. dzieci z klas III otrzymają różańce i poprowadzą modlitwę różańcową.
 5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00 połączona z nabożeństwem różańcowym. Zachęcamy parafian do udziału w modlitwie różańcowej, a szczególnie dzieci i młodzież. Msza św. w L& P we czwartek o godz. 15.30.
 6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – GM, piątek – młodzież klas VIII, sobota – ministranci , lektorzy, schola i młodziez RAM.
 7. W przyszłą Niedzielę będziemy przezywać Dzień Papieski pod hasłem: „ Wstańcie, chodźmy” i będą zbierane ofiary do puszek jako wsparcie Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”
 8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę , Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
 9. W styczniu br. na parkingu koło sklepu Groszek znaleziono portfel z pewną kwotą pieniędzy. Jest on zdeponowany na posterunku policji w Sieniawie i czeka na właściciela.
 10. Przy Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Sokół w Sieniawie powstał Klub Seniora. Zapraszamy Seniorów na spotkanie integracyjne we wtorek 8 października o godz. 18.00 – sala w piwnicy centrum kultury.
 11. Burmistrz MiG Sieniawa serdecznie zaprasza na spotkanie z władzami samorządowymi oraz Wicestarostą Przeworskim, które odbedzie się dzisiaj o godz. 17.00 w Sali Sokoła. Głównym tematem spotkania będą sprawy bieżące i gospodarcze dotyczące naszej gminy.
 12. Jutro w parafii Kolonia Polska o godz. 13.00 odbędzie się pogrzeb + Patrycji Rakszawskiej pochodzącej z Cieplic a ostatnio mieszkającej z rodzina w Stanach Zjednoczonych. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu….