29 Niedziela zwykła – 20.10.2019r.

 

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną pogłębiając naszą świadomość o odpowiedzialności wszystkich wierzących za Misyjne Dzieło Kościoła.
 2. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – modlimy się za wszystkich ofiarodawców – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
 3. Dzisiaj o godz.1600 nabożeństwo różańcowe, a po nim wieczorowa Msza św.
 4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem różańcowym. We czwartek Msza św. w L&P o godz. 1530.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy środa – GM, piątek – młodzież RAM
 6. We wtorek przypada w liturgiczne wspomnienie św. JPII a w piątek – bł. Jana Balickiego.
 7. W przyszłą Niedzielę uroczystość odpustowa w parafii Krasne. Uroczysta Suma o godz. 1200.
 8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką :Niedzielę w której znajdziemy wiele zagadnień misyjnych a także wartościowy artykuł „ Lekarstwo na zdziczenie „ polecamy również Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 9. Przed uroczystością Wszystkich Świętych w wielu miejscach nabywamy znicze na groby naszych bliskich. Serdecznie polecamy te, które będzie rozprowadzała młodzież naszej parafii. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na potrzeby duszpasterstwa młodzieży . Znicze będzie można nabyć dzisiaj, w piątek, w przyszłą niedzielę i w dni poprzedzające Wszystkich Świętych. Polecamy również karteczki na tegoroczne wypominki.
 10. Składamy serdeczne podziękowanie rodzinie P. Sudoł z Wylewy za podarowanie do naszej świątyni pięknych kwiatów.
 11. Polećmy w modlitwie pasterską posługę misjonarzy w całym Kościele, polećmy wszystkich powołanych do Służby Bożej, a także wszystkich dobroczyńców i zatroskanych o dobro naszej parafii……