31 Niedziela zwykła – 3.11.2019r.

 

  1. Przeżywamy listopadowy czas zadumy i refleksji nad życiem człowieka i jego wędrówką do krainy życia wiecznego. Pamiętając o zmarłych nieśmy im modlitewną pomoc.
  2. Dzisiaj Niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie formacyjne. O godz. 1600 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim wieczorowa Msza św. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone będą potrzeby Archidiecezji.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z modlitwą różańcową za zmarłych zgłaszanych w wypominkach. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek- ministranci i lektorzy, środa – GM i ADPDCz, piątek – młodzież RAM
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
  6. W przyszłą Niedzielę o godz. 1500 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. Zapraszamy także członków Róż Różańcowych i inne osoby.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego. Polecamy także pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na utrzymanie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny dla cmentarza w Sieniawie zebrano 6450zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  9. W modlitwie adoracyjnej wypraszajmy Boże Miłosierdzie dla zmarłych , zmarłych dobroczyńców, potrzebne łaski dla nas samych , naszych bliskich i wszystkich dobroczyńców naszej parafii…….