33 Niedziela zwykła – 17.11.2019r.

 

 1. W duchu ludzkiej solidarności przez współczucie , modlitwę i materialną pomoc łączymy się z ubogimi przeżywając III Światowy Dzień Ubogich. Przed świątynią zbierane są ofiary na powstanie Domu Miłosierdzia w Przeworsku.
 2. Dzisiaj po Sumie odbędzie się konferencja historyczno – patriotyczna. Będzie podjęty temat Niepodległości Polski i Józef Piłsudski a kwestia ukraińska. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy. Spotkanie odbędzie się pod patronatem Stowarzyszenia Civitas Christiana.
 3. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim wieczorowa Msza św.
 4. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii..
 5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z

wypominkami za zmarłych.  W czwartek w L&P Msza św. i modlitwy za zmarłych o godz. 1530

 1. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM, piątek –młodzież RAM.
 2. We czwartek na wieczorową Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.
 3. Najbliższa Niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia Niedziela roku liturgicznego.
 4. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, która zawiera wiele rozważań o seniorach a także relację z pogrzebu ks. Franciszka Czarnieckiego z piękną homilią, którą wygłosił ks. Jerzy Kopeć, polecamy także: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się.
 5. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana + Stefania Woś z Pigan. Pogrzeb odbędzie się we wtorek: rozpocznie się w kościele w Piganach o godz. 30 a Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00 w Sieniawie. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu…..
 6. Polećmy w modlitwie sprawy naszej Ojczyzny, polećmy wszystkich ubogich, pełniących dzieła miłosierdzia oraz wszystkich zatroskanych o dobro naszej parafii…….