Uroczystość Chrystusa Króla – 24.11.2019r.

 

 1. Przeżywamy dzisiaj ostatnią Niedzielę roku liturgicznego. Po Sumie podczas adoracji odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 2. O godz. 1600 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim wieczorowa Msza św.
 3. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone będą na pomoc dla Domu Księży Emerytów w Korczynie.
 4. Najbliższa Niedziela to I Niedziela Adwentu. Starajmy się już teraz myśleć o adwentowych symbolach i osobach, aby głębiej wejść w atmosferę adwentowego czuwania. Prosimy dzieci, aby w domu i na katechezie przygotowały lampiony adwentowe z którymi będą przychodziły na roraty.
 5. W najbliższą Niedzielę odwiedzi naszą parafię z posługą Słowa O. Łukasz Chrunik misjonarz werbista pracujący w Irkucku na Syberii. Będzie to okazja do materialnego wsparcia O. Misjonarza pracującego w bardzo trudnych warunkach.
 6. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z

wypominkami za zmarłych.  We czwartek Msza św. i modlitwy za zmarłych

Leżachowie i w Piganach o godz. 1530

 1. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM, piątek – młodzież RAM.
 2. Intencje.
 3. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego,

polecamy także Małego Gościa Niedzielnego – pismo dla dzieci , czasopismo

Miłujcie się .

 1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę. Na tacę i w kopertach zebrano ………. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 2. Pomódlmy się: w patronalne święto Akcji Katolickiej – aby nasz parafialny oddział AK formował się duchowo i rozwijał w większą wspólnotę, polećmy Księży Emerytów naszej diecezji i wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców…….