Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.2019r.

 

  1. Dzisiaj przypada 7 rocznica śmierci Ks. Abp Ignacego Tokarczuka. Pamiętajmy w modlitwie o tym opatrznościowym Pasterzu naszej diecezji.
  2. Dzisiaj modlimy się za wszystkie małżeństwa i rodziny naszej parafii, aby umacniały się we wzajemnej miłości i formowały swoje rodziny kierując się zasadami ewangelii.
  3. We wtorek ostatni dzień roku 2019. Rano Msza św. o godz.700 , a po południu w Sieniawie o godz. 1500 Msza św. i nabożeństwo przebłagalno- dziękczynne. W Leżachowie i w Piganach Msza św. na zakończenie roku o godz. 900. Zachęcamy parafian, aby zakończyć ten rok wspólną modlitwą, a na wszystkie inne zaplanowanie spotkania na pewno zdążymy.
  4. We środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok Pański. Msze św. jak w każdą Niedzielę. Od godz. 14.00 grupa kolędnicza Dziewczęcej Służby Maryjnej chciałaby zapukać do domów parafian. Gdyby kolędnicy zostali przyjęci i otrzymali jakieś datki to przeznaczą je na dobry zbożny cel.
  5. W pozostałe dni tygodnia Msze św. rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1630. W styczniu nie będzie odwiedzin chorych parafian.
  7. Przyszła Niedziela to I Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego.
  8. Polecamy prasę katolicką: …………………….
  9. W tym tygodniu odwiedzimy parafian z wizytą duszpasterską w następującej kolejności : w poniedziałek Cd. w Piganach i w Leżachowie. we czwartek  – Wylewa- Kapleskie i przy drodze do Rudki, a także Wylewa od strony Pigan w stronę szkoły po obydwu stronach i przy drodze głównej po lewej stronie do P. Pawła Sajdutki, w piątek: Przyjmy, Żaby i przy drodze głównej po prawej stronie, a także od krzyżówki przy szkole w stronę Sławgóry, sobota : Dybków przy ul. Jagiellońskiej i przy drodze do Dobrej, a także Dybków przy drodze do Czerc i Dybków od strony Czerc do przerwy do P. Dziedzic i Filip.
  10. Pomódlmy się, by nadchodzący Nowy Rok był błogosławionym czasem dla naszych rodzin i nas wszystkich…..