3 Niedziela zwykła – 26.01.2020r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego i modlimy się o trwałą i autentyczną jedność wszystkich wyznawców Chrystusa.
  2. Dzisiaj o godz. 17.00 w Sali Sokoła odbędzie się Przegląd Grup Kolędniczych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. W L&P Msza św. we czwartek o godz. 15.30.
  4. W tym tygodniu przypadają wspomnienia liturgiczne: we wtorek – św. Tomasza z Akwinu, w piątek – św. Jana Bosko, w sobotę – I sobota miesiąca.
  5. W sobotę odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
  6. W przyszłą Niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach św. . W tym dniu przeżywamy Dzień Życia Konsekrowanego, modląc się za osoby wezwane do szczególnej służby Bożej. Na Mszy św. o godz. 9.00 dzieci komunijne otrzymają poświęcone książeczki do modlitwy. Będzie to także I niedziela miesiąca – po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W przyszłą Niedzielę o godz. 17.00 w kościele św. Jana Chrzciciela odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru z Przeworska i innych wykonawców. Zapraszamy na zakończenie tegorocznego kolędowania.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego , pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. W ubiegłą III niedzielę miesiąca w kopertach i na tacę zebraliśmy 6500zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  10. Pomódlmy się w intencji wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty, polećmy dzieci i młodzież i wszystkie nasze rodziny a także nasze osobiste intencje…….