4 Niedziela zwykła – 2.02.2020r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego i I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie formacyjne dla róż różańcowych.  O godz. 16.00 wieczorowa Msza św. O godz. 17.00 w kościele św. Jana Chrzciciela odbędzie się koncert kolęd – serdecznie zapraszamy.
  2. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby naszej archidiecezji i na pomoc klasztorom klauzurowym.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  4. Jutro przypada wspomnienie św. Błażeja, na Mszach św. poświęcenie jabłek. We środę wspomnienie św. Agaty, na Mszach św. poświęcenie chleba i soli.
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w L&P we czwartek od godz. 16.00. W piątek spowiedź w Sieniawie od godz. 15.30.
  6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM i ADPDCz, piątek – młodzież RAM i młodzież klas 7 – spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z ciekawymi rozważaniami o życiu osób konsekrowanych, a także: Komu można odmówić Komunii św.? i Komu nie wolno pomagać?, polecamy również Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci- Mały Gość Niedzielny.
  8. W związku ze zmianą opłat za odbiór odpadów komunalnych, mieszkańcy MiG Sieniawa proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu MiG , do pokoju nr 1, aby złożyć nową deklarację.
  9. Drodzy Parafianie! Stowarzyszenie wspierające posługę misjonarzy i ludność w krajach afrykańskich przestało zbierać makulaturę na studnie w krajach misyjnych, dlatego i my zakończyliśmy zbieranie makulatury na ten cel. Wszystkim, którzy przez ostatnie lata oddawali makulaturę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
  10. W modlitwie adoracyjnej prośmy Pana Boga o życie z wiary dla nas wszystkich, polecajmy osoby powołane do służby Bożej i prośmy o błogosławieństwo na kolejny tydzień naszego życia.