5 Niedziela zwykła – 9.02.2020r.

1. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK, a po niej wieczorowa Msza św.

2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 7.00 i 17.00 . Msza św. w L&P we czwartek o godz. 15.30.

3. We wtorek przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W Sieniawie o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich chorych parafian. Zachęcamy do udziału wszystkich chorych , starszych i samotnych parafian a innych prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.

4. W piątek przypada rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke i wspomnienie patronów Europy św. Cyryla i Metodego.

5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, środa – ministranci, lektorzy i GM, piątek młodzież RAM, sobota – spowiedź i spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla klas VIII.

6. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.

7. Intencje.

8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z głęboką refleksją nad ludzkim cierpieniem i z dodatkiem – zbiorem modlitw o miłość, polecamy również Gościa Niedzielnego , pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.

9. Pomódlmy się o potrzebne łaski dla naszych rodzin dla dzieci i młodzieży i dla wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii….