2 Niedziela Wielkanocy – Niedziela Bożego Miłosierdzia – 19.04.2020r.

 

  1. Dzisiejsza Niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia. Pragniemy przypomnieć, że za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia wobec Najświętszego Sakramentu można codziennie zyskać odpust zupełny. Dzisiaj składamy ofiary ze skarbonek wielkopostnych jako nasz uczynek miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszystkim, którzy zbierali ofiary do wielkopostnych skarbonek składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  2. Dzisiaj przypada III- cia Niedziela miesiąca – modlimy się za wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630.
  4. We czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski, a w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
  5. W sobotę po wieczorowej Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie młodzieży, która w Wielkim Poście rozpoczęła katechezy kursu przedmałżeńskiego. Spotkanie odbędzie się w kościele i będzie przeprowadzone z zachowaniem koniecznej ostrożności.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego . Są to podwójne, świąteczne numery tych pism.
  7. Pomódlmy się o ustanie epidemii. o zdrowie dla chorych, o potrzebne siły dla służby zdrowia i innych służb, polećmy także wszystkich dobroczyńców naszej parafii….