1. Wielki Czwartek rozpoczynamy obchody Triduum Sacrum. Uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 00. W tym dniu obchodzimy pamiątkę ustanowienia Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adoracja do północy. W tym dniu Msza św. jest celebrowana tylko wieczorem. Przybądźmy jak najliczniej, by uroczyście sprawować Eucharystię i przyjąć Pana Jezusa w Komunii  św.

 

  1. Wielki Piątek W tym dniu obowiązuje post ścisły. Od godz. 00 przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy. O godz. 15.30 Droga Krzyżowa ulicami: Piłsudskiego, Jagiellońską, Polną ,Jana PawłaII i przez Rynek powrócimy do kościoła. Prosimy o posprzątanie tej trasy, i o to by nie parkować samochodów na czas nabożeństwa. O prowadzenie Drogi Krzyżowej prosimy poszczególne stany i instytucje: Dzieci, Młodzież, Matki, Ojcowie, Emeryci, Urząd Gminy, GS, Nadleśnictwo, Służba Zdrowia, Nauczyciele wszystkich szkół, Gospodarka Komunalna, Bank, Straż Pożarna, i Straż Grobowa „Turki”. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej Liturgia Wielkiego Piątku, Adoracja Krzyża i Gorzkie Żale. Adoracja w Grobie Pańskim do północy .

 

  1. Wielka Sobota Adoracja od godz.00 Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz. 19.00 – prosimy przynieść świece na to nabożeństwo. Liturgia tego dnia składać się będzie z poświecenia ognia, wody, liturgii Chrzcielnej i Mszy św.. Poświęcenie pokarmów: Sieniawa godz. 10.00, 11.00 12.00, Leżachów i Pigany godz. 10.00, Borki 10.15, Kapleńskie 10.30, Wylewa remiza 11.00, Wylewa k/p.Henryki Ożga 11.30.

 

  1. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego: Msze św. Sieniawa : Rezurekcja o godz. 6.00 a następne o 9.00 i 11.00.Wieczorowej Mszy św. nie będzie. Leżachów i Pigany o godz. 00.

 

  1. Poniedziałek Wielkanocny: Msze św. w całej parafii tak jak w każdą niedzielę. W Sieniawie nie będzie wieczorowej Mszy św.